Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w jasielskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Gabryjela Kukuła

Absolwentka filologii angielskiej Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako lektor języka angielskiego w szkołach językowych, m.in. w SJO TIME w Bielsku-Białej oraz OKay w Żywcu. Studia podyplomowe z zakresu pedagogiki oraz metodyki nauczania, pozwoliły jej na dokładniejsze poznanie oraz zrozumienie, w jaki sposób uczyć żeby nauka języka stała się przyjemnością.

Katarzyna Studencka - Biłyk

Trener Leo Maniaka, właściciel żywieckiego oddziału Leonardo School, z wykształcenia ekonomista. Studia na Wydziale Architektury Wnętrz pozwoliły jej na rozwój w zakresie prac manualnych i rozwoju warsztatu kreatywnego. Od wielu lat współpracuje i wspiera lokalną strukturę pedagogiczną. Prywatnie mama 12 letniej Mileny.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY