Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Little Ones 3-4 lata
Jadzia
15.50
16.00

Leapers klasa 3/4
Gabrysia
15.40
16.25

Runners klasa 2/3 gII
Gabrysia
15.40
16.25


Leapers klasa 3/4
Gabrysia
16.30
17.15

Runners klasa 2/3 gII
Gabrysia
16.30
17.15

Baby Club
17.00
18.00
Little Ones 3-4 lata
Jadzia
15.30
16.00
16.00
Climbers klasa 0/1 grupa I
Gabrysia
16.20
17.05

Baby Club
17.00
18.00

Climbers klasa 0/1 grupa I
Gabrysia
17.10
17.55
Starters g I 6lat/klasa0
Jadzia
16.05
16.50

Pre Starters 4-5 lata GI
Jadzia
16.55
17.40

Runners klasa 2/3
Gabrysia
17.20
18.05


Runners klasa 2/3
Gabrysia
18.10
18.55

Starters g I 6lat/klasa0
Jadzia
16.05
16.50

Pre Starters 4-5 lata GI
Jadzia
16.55
17.40

Climbers klasa 0/1 g II
Gabrysia
17.20
18.05


Climbers klasa 0/1 g II
Gabrysia
18.10
18.55

17.00
18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Baby Club
17.00
18.00
Baby Club
17.00
18.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
16.00
17.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Runners klasa 2/3 gII
Gabrysia
15.40
16.25

Runners klasa 2/3 gII
Gabrysia
16.30
17.15
16.00
17.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Climbers klasa 0/1 g II
Gabrysia
17.20
18.05

Climbers klasa 0/1 g II
Gabrysia
18.10
18.55
18.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Little Ones 3-4 lata
Jadzia
15.50
16.00
Little Ones 3-4 lata
Jadzia
15.30
16.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Runners klasa 2/3
Gabrysia
17.20
18.05

Runners klasa 2/3
Gabrysia
18.10
18.55
18.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Starters g I 6lat/klasa0
Jadzia
16.05
16.50
Starters g I 6lat/klasa0
Jadzia
16.05
16.50

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
18.00
19.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
18.00
19.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Leapers klasa 3/4
Gabrysia
15.40
16.25

Leapers klasa 3/4
Gabrysia
16.30
17.15
16.00
17.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Climbers klasa 0/1 grupa I
Gabrysia
16.20
17.05

Climbers klasa 0/1 grupa I
Gabrysia
17.10
17.55
17.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Pre Starters 4-5 lata GI
Jadzia
16.55
17.40
Pre Starters 4-5 lata GI
Jadzia
16.55
17.40
17.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Little Ones 3-4 lata
Jadzia
15.50
16.00
Leapers klasa 3/4
Gabrysia
15.40
16.25

Runners klasa 2/3 gII
Gabrysia
15.40
16.25

Leapers klasa 3/4
Gabrysia
16.30
17.15

Runners klasa 2/3 gII
Gabrysia
16.30
17.15
Little Ones 3-4 lata
Jadzia
15.30
16.00
16.00
Climbers klasa 0/1 grupa I
Gabrysia
16.20
17.05

Climbers klasa 0/1 grupa I
Gabrysia
17.10
17.55
Starters g I 6lat/klasa0
Jadzia
16.05
16.50

Pre Starters 4-5 lata GI
Jadzia
16.55
17.40

Runners klasa 2/3
Gabrysia
17.20
18.05


Runners klasa 2/3
Gabrysia
18.10
18.55

Starters g I 6lat/klasa0
Jadzia
16.05
16.50

Pre Starters 4-5 lata GI
Jadzia
16.55
17.40

Climbers klasa 0/1 g II
Gabrysia
17.20
18.05

Climbers klasa 0/1 g II
Gabrysia
18.10
18.55
17.00
18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Baby Club
17.00
18.00
Baby Club
17.00
18.00

Poniedziałek

Środa

Czcionki niedostępne!